품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00 812000 Reducer Ass’y 1 0 Chọn
01 812001 Gear Case 1 0 Chọn
02 812002 2nd Gear Cage 1 0 Chọn
03 812003 2nd Internal Gear 1 0 Chọn
04 812051 2nd Thrust Washer 3 * 0 Chọn
05 521251 Bearing 6 #6213ZZ * 0 Chọn
06 812004 2nd Planet Gear 3 0 Chọn
07 812005 2nd Gear Cover 1 0 Chọn
08 812006 1st Gear Cage 1 0 Chọn
09 812007 1st Internal Gear 1 0 Chọn
10 812052 1st Thrust Washer 4 * 0 Chọn
11 812008 1st Planet Gear 2 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
12 812009 1st Planet Gear Pin 2 0 Chọn
13 812053 Bearing 1 #6032ZZ * 0 Chọn
14 812054 Oil Seal 1 16019014 * 0 Chọn
15 012054 Plug(Upper) 1 * 0 Chọn
16 012055 Plug(Lower) 1 * 0 Chọn
17 012056 Oil Gauge 1 * 0 Chọn
18 812011 Stop Bolt 3 0 Chọn
19 411051 Bolt 8 M20x50L* 0 Chọn
20 021157 Spring Washer 8 M20 * 0 Chọn
21 812055 Oil Seal 2 48.72.12* 0 Chọn
22 214252 Bearing 1 6210ZZ * 0 Chọn
23 812012 Coupling Cover 1 0 Chọn