품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 116700 Hoisting Motor(High) 1 220V 0 Chọn
00-2 116800 Hoisting Motor(High) 1 280V 0 Chọn
00-3 116900 Hoisting Motor(High) 1 440V 0 Chọn
00-4 116200 Hoisting Motor(Low) 1 220V 0 Chọn
00-5 116300 Hoisting Motor(Low) 1 380V 0 Chọn
00-6 116400 Hoisting Motor(Low) 1 440V 0 Chọn
01 116001 Motor Frame 1 0 Chọn
02 116002 Motor Cover 1 0 Chọn
03 013052 Spring Washer 3 M10 * 0 Chọn
04 016056 Hex Bolt 3 M10x30 * 0 Chọn
05 116003 Wave Washer 1 0 Chọn
06 021151 Bearing 1 #6205ZZ 0 Chọn
07-1 116704 Rotor(High) 1 2.4kWx4P 0 Chọn
07-2 116204 Rotor(Low) 1 1.2kWx8P 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
08 014253 Bearing 1 #6206ZZ* 0 Chọn
09 116005 Motor Flange 1 0 Chọn
10 014157 Spring Washer 3 M10 * 0 Chọn
11 116051 Hex Bolt 3 M10x45L * 0 Chọn
12 116006 Terminal Box 1 0 Chọn
13 116053 Cable Connector 1 0 Chọn
14 116054 Terminal Block 1 0 Chọn
15 116055 Rubber Packing 3 0 Chọn
16 116007 Terminal Box Cover 1 0 Chọn
17 011051 Spring Washer 4 M12 * 0 Chọn
18 011052 Bolt 4 M12x35 * 0 Chọn