품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00 211100 Main Body Ass’y 1 Lift 6M용 0 Chọn
00 211200 Main Body Ass’y 1 Lift12M용 0 Chọn
00 211300 Main Body Ass’y 1 Lift18M용 0 Chọn
00 211400 Main Body Ass’y 1 Lift24M용 0 Chọn
01 211101 Drum Case 1 Lift 6M용 * 0 Chọn
01 211201 Drum Case 1 Lift12M용 * 0 Chọn
01 211301 Drum Case 1 Lift18M용 * 0 Chọn
01 211401 Drum Case 1 Lift24M용 * 0 Chọn
02 211102 Wire Rope 1 Lift6M용 0 Chọn
02 211202 Wire Rope 1 Lift12M용 0 Chọn
02 211302 Wire Rope 1 Lift18M용 0 Chọn
02 211402 Wire Rope 1 Lift24M용 0 Chọn
03 211103 Wire Drum 1 Lift 6M용 * 0 Chọn
03 211203 Wire Drum 1 Lift12M용 * 0 Chọn
03 211303 Wire Drum 1 Lift18M용 * 0 Chọn
03 211403 Wire Drum 1 Lift24M용 * 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
04 211004 Drum Coupling 1 0 Chọn
05 211051 Spring Washer 6 M16 * 0 Chọn
06 211052 Bolt 6 M16x 40L * 0 Chọn
07 211053 Bearing 2 #6014ZZ * 0 Chọn
07 211205 Middle Shaft 1 Lift12M용 0 Chọn
07 211305 Middle Shaft 1 Lift18M용 0 Chọn
07 211405 Middle Shaft 1 Lift24M용 0 Chọn
08 111052 Bearing 1 #6013ZZ * 0 Chọn
09 211006 Coupling(M) 1 모터측 0 Chọn
10 211053 Bearing 1 #6014ZZ * 0 Chọn
11 211008 Rope Pin 1 * 0 Chọn
12 211055 Split Pin 2 ø5x40L * 0 Chọn
13 211009 Coupling(G) 1 감속기축 0 Chọn
14 211056 Bearing 1 #6806DD * 0 Chọn