품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 021100 Traverse Trolley 1 0 Chọn
01 021101 Side Plate “A” 1 0 Chọn
02 021102 Trolley Shaft “A” 2 0 Chọn
03 021151 Bearing 2 #6205ZZ 0 Chọn
04 021152 Snap Ring 2 R52 0 Chọn
05 021103 Gear Trolley Wheel 2 0 Chọn
06 021153 Snap Ring 2 S25 0 Chọn
07 021154 Packing 1 0 Chọn
08 021104 Side Plate Cover 1 0 Chọn
09 013157 (+)Screw 6 M6x30 * 0 Chọn
10 021105 Side Plate “B” 1 0 Chọn
11 021106 Trolley Shaft “B” 2 0 Chọn
12 021151 Bearing 2 #6205ZZ 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
13 021152 Snap Ring 2 R52 0 Chọn
14 021107 Trolley Wheel 2 0 Chọn
15 021153 Snap Ring 2 S25 0 Chọn
16 021108 Hanger Bolt 2 0 Chọn
17 021109 Spacer 4 0 Chọn
18 021109 Spacer 4 0 Chọn
19 021155 Spring Washer 4 M24 0 Chọn
20 021156 Nut 4 M24 0 Chọn
21 021108 Hanger Bolt 2 0 Chọn
22 021113 Hinge Ass’y 2 0 Chọn
00-A 021A00 Traverse Trolley “A” 1 Hanger Bolt 제외 0 Chọn
00-B 021B00 Traverse Trolley “B” 1 0 Chọn