품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 221200 Traversing Ass’y 1 “A” Shaft 0 Chọn
01 221201 Shaft “ B” 1 0 Chọn
02 214252 Bearing 2 #6210ZZ * 0 Chọn
03 221202 Collar “A” 2 * 0 Chọn
04 221203 Bearing Cover 2 * 0 Chọn
05 013052 Spring Washer 12 M8 * 0 Chọn
06 016052 Bolt 12 M8x 20L * 0 Chọn
07 221204 Collar “B” 2 * 0 Chọn
09 214152 Bearing 2 #6207ZZ * 0 Chọn
10 221205 Wheel “C” 2 0 Chọn
12 214152 Bearing 2 #6207ZZ * 0 Chọn
14 221207 Wheel Cover “A” 2 * 0 Chọn
16 016056 Bolt 4 M10x30L* 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
17 221208 Shaft “A” 1 0 Chọn
19 214252 Bearing 2 #6210ZZ * 0 Chọn
20 221210 Bearing Cover 2 * 0 Chọn
21 013052 Spring Washer 12 M8 * 0 Chọn
22 016051 Bolt 12 M8x20L * 0 Chọn
23 221211 Collar “A” 2 * 0 Chọn
24 221212 Wheel “A” 1 0 Chọn
25 221213 Key 2 12x8x62 * 0 Chọn
26 221214 End Plate “A” 2 * 0 Chọn
28 016056 Bolt 4 M10x30L* 0 Chọn
29 221215 Wheel Cover 1 * 0 Chọn
30 221216 Wheel “B” 1 0 Chọn