품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00 721200 Traversing Ass’y ( “A” Shaft) 1 양정 12M 0 Chọn
01 721201 Shaft “B” 1 0 Chọn
02 714152 Bearing 2 #6216ZZ 0 Chọn
03 721202 Collar “B” 3 0 Chọn
04 721203 Bearing Cover “B” 1 0 Chọn
05 011051 Spring Washer 12 M12 0 Chọn
06 416051 Bolt 12 M12x45L 0 Chọn
07 721204 Collar “C” 2 0 Chọn
09 521251 Bearing 2 #6213ZZ 0 Chọn
10 721205 Wheel “C” 2 0 Chọn
12 521251 Bearing 2 #6213ZZ 0 Chọn
13 721207 End Plate 2 0 Chọn
15 211052 Bolt 4 M16x40L 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
16 721208 Shaft “A” 1 0 Chọn
17 721209 Bearing Cover “B” 2 0 Chọn
18 714152 Bearing 2 #6216ZZ 0 Chọn
19 721210 Bearing Cover “A” 1 0 Chọn
20 011051 Spring Washer 12 M12 0 Chọn
21 416051 Bolt 12 M12x45L 0 Chọn
22 721211 Collar “A” 1 0 Chọn
24 721213 Key 2 20x30x75L 0 Chọn
25 721214 End Plate 2 0 Chọn
27 211052 Bolt 4 M16x40L 0 Chọn
28 721215 Wheel Cover 1 0 Chọn
29 721216 Wheel “B” 1 0 Chọn