품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 816700 Hoisting Motor(High) 1 220V 0 Chọn
00-2 816800 Hoisting Motor(High) 1 380V 0 Chọn
00-3 816900 Hoisting Motor(High) 1 440V 0 Chọn
00-4 816200 Hoisting Motor(Low) 1 220V 0 Chọn
00-5 816300 Hoisting Motor(Low) 1 380V 0 Chọn
00-6 816400 Hoisting Motor(Low) 1 440V 0 Chọn
01 816001 Frame 1 * 0 Chọn
02 816002 Cover 1 * 0 Chọn
03 211051 Spring Washer 4 M16 * 0 Chọn
04 716051 Bolt 4 M16x65L * 0 Chọn
05 816003 Spacer 1 * 0 Chọn
06 716056 Bearing 1 #6311ZZ * 0 Chọn
07-1 816704 Rotor(High) 1 17kWx8P * 0 Chọn
07-2 816204 Rotor(Low) 1 11.5kWx12P* 0 Chọn
08 816051 Bearing 1 #6311ZZ * 0 Chọn
09 816005 Flange 1 * 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
10 211051 Spring Washer 4 M16 * 0 Chọn
11 716051 Bolt 4 M16x65L* 0 Chọn
12 816052 Rubber Packing 1 * 0 Chọn
13 816006 Terminal Box 1 * 0 Chọn
14 816053 Cable Locker 1 * 0 Chọn
15 816054 Terminal Block 1 * 0 Chọn
16 816055 Rubber Packing 1 * 0 Chọn
17 816007 Terminal Box Cover 1 * 0 Chọn
18 816008 Disc Flange 1 * 0 Chọn
19 021157 Spring Washer 6 M20 * 0 Chọn
20 616059 Bolt 6 M20x60L* 0 Chọn
21 816009 Collar 1 0 Chọn
22 816010 Fan Cooler 1 0 Chọn
23 816011 Clamp 2 0 Chọn
24 816056 Bolt, Nut, S/W 2 0 Chọn
25 826012 Fan Cover 1 0 Chọn