품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 416700 Hoisting Motor(High) 1 220V 0 Chọn
00-2 416800 Hoisting Motor(High) 1 380V 0 Chọn
00-3 416900 Hoisting Motor(High) 1 440V 0 Chọn
00-4 416200 Hoisting Motor(Low) 1 220V 0 Chọn
00-5 416300 Hoisting Motor(Low) 1 380V 0 Chọn
00-6 416400 Hoisting Motor(Low) 1 440V 0 Chọn
01 416001 Frame 1 * 0 Chọn
02 416002 Cover 1 * 0 Chọn
03 011051 Spring Washer 4 M12 0 Chọn
04 011052 Bolt 3 M12x35 * 0 Chọn
05 416003 Spacer 1 * 0 Chọn
06 214152 Bearing 1 #6207ZZ * 0 Chọn
07-1 416704 Rotor(High) 1 5.5kWx6P * 0 Chọn
07-2 416204 Rotor(Low) 1 4.2kWx8P * 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
08 221151 Bearing 1 #6307ZZ * 0 Chọn
09 416005 Flange 1 0 Chọn
10 011051 Spring Washer 4 M12 0 Chọn
11 416051 Bolt 3 M12x45L* 0 Chọn
12 416006 Terminal Box 1 * 0 Chọn
13 416052 Cable Locker 1 * 0 Chọn
14 416053 Terminal Block 1 0 Chọn
15 416054 Rubber Packing 3 0 Chọn
16 416007 Terminal Box Cover 1 * 0 Chọn
17 416008 Disk Flange 1 0 Chọn
18 211051 Spring Washer 4 M16 * 0 Chọn
19 412054 Bolt 4 M16x35L* 0 Chọn