품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00 131000 Creep Brake Ass’y(High) 1 0 Chọn
01 131201 C-3rd Gear Case 1 0 Chọn
02 131202 C-3rd Gear 1 0 Chọn
03 131203 C-3rd Gear Cage 1 0 Chọn
04 131204 C-2nd Gear 1 0 Chọn
05 131205 Gear Flange 1 0 Chọn
06 131251 Stop Ring 1 C-140 * 0 Chọn
07 131252 Bearing 2 #6012ZZ 0 Chọn
08 131206 C-Spacer 1 0 Chọn
09 131253 Bearing 2 #6203ZZ 0 Chọn
10 131254 Snap Ring 1 R40 0 Chọn
11 131207 Gear Fix Pin 1 0 Chọn
12 014156 Snap Ring 1 R47 0 Chọn
13 113052 Bearing 1 #6005DD 0 Chọn
14 113053 Oil Seal 1 S30428 0 Chọn
15 131255 O-Ring 1 0 Chọn
16 131208 C-Motor Pinion 1 0 Chọn
17 131109 C-3rd Disc “B” 1 With Lining 0 Chọn
18 131110 Brake Wheel 2 1ton 0 Chọn
19 131111 C-Moving Core 1 With Lining 0 Chọn
20 131112 Break Lining 2 With Lining 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
21 131113 Guide Pin “B” 3 0 Chọn
22 131052 Mud Wrench Bolt 3 M4x5L * 0 Chọn
23 131156 Bearing 1 #6006ZZ 0 Chọn
24 131114 Spring Shaft 1 0 Chọn
25 131115 Spring 1 0 Chọn
26 131116 Guide Pin “A” 3 0 Chọn
27 131117 Magnet Core 1 0 Chọn
28 131118 Armature 1 0 Chọn
29 011051 Spring Washer 6 M12 * 0 Chọn
30 131157 Nut 6 M12 0 Chọn
31 131120 Adjust Bolt 1 0 Chọn
32 131121 Adjust Handle 1 0 Chọn
33 131158 ButterFly Nut 1 M6 * 0 Chọn
34 013054 Spring Washer 1 M6 * 0 Chọn
35 013053 Bolt 1 M6x20L * 0 Chọn
36 131122 Brake Cover 1 0 Chọn
37 013052 Spring Washer 6 M8 0 Chọn
38 016052 Bolt 5 M8x35L * 0 Chọn
39 131059 Key Plate 1 0 Chọn
40 131060 Grease Nipple 1 0 Chọn
41 131123 Brake Aux. Spring 3 0 Chọn