품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 A21500 T/S Wheel or Shaft Ass’y 1 Lift 12M용 0 Chọn
00-2 A21600 T/S Wheel or Shaft Ass’y 1 Lift 18M용 0 Chọn
01-1 A21501 Shaft “B” 1 Lift 12M 0 Chọn
01-2 A21601 Shaft “B” 1 Lift 18M 0 Chọn
02 A21551 Bearing 4 #6226ZZ 0 Chọn
03 A21502 Collar “B” 2 0 Chọn
04 A21503 Spacer 2 0 Chọn
05 A21552 Bearing 4 #6222ZZ 0 Chọn
06 A21504 Wheel “C” 2 0 Chọn
07 A21505 Collar “A” 2 0 Chọn
08 A21506 End Plate 4 0 Chọn
09 A21515 Washer 4 0 Chọn
10 A21056 Bolt 8 M24x55L 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
11-1 A21507 Shaft “A” 1 Lift 12M 0 Chọn
11-2 A21602 Shaft “A” 1 Lift 18M 0 Chọn
12 A21508 Wheel Gear 1 78T 0 Chọn
13 A21509 Wheel “A” 1 0 Chọn
14 A21510 Key 2 32x18x110L 0 Chọn
15 A21511 Wheel “B” 1 0 Chọn
16 A21512 Bearing Cover “A” 2 0 Chọn
17 A21513 Bearing Cover “B” 2 0 Chọn
18 A21514 Wheel Cover 1 0 Chọn
19 221051 Spring Washer 16 M16 0 Chọn
20 A13051 Bolt 16 M16x70L 0 Chọn
21 A21553 Wrench Bolt 8 M16x50L 0 Chọn
22 013054 Spring Washer 4 M6 0 Chọn
23 A21554 Bolt 4 M6x65L 0 Chọn