품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 D21500 Traversing Wheel or Shaft Ass’y 1 Lift12M용 0 Chọn
00-2 D21600 Traversing Wheel or Shaft Ass’y 1 Lift18M용 0 Chọn
01-1 D21501 TS Shaft “B” 1 Lift12M 0 Chọn
01-2 D21601 TS Shaft “B” 1 Lift12M 0 Chọn
02 D21551 Bearing 8 #6232ZZ 0 Chọn
03 D21502 Collar “B” 4 0 Chọn
05 D21552 Bearing 4 #6228ZZ 0 Chọn
06 D21504 Wheel “B” 2 0 Chọn
06 B21505 End Plate 4 0 Chọn
07 B21506 Lock Washer 4 0 Chọn
09 714154 Bolt 8 M30x60L 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
10 D21507 Bearing Cover “A” 2 0 Chọn
11 D21508 Bearing Cover “B” 2 0 Chọn
12 021157 Spring Washer 16 M20 0 Chọn
13 B21552 Bolt 16 M20x130L 0 Chọn
14-1 D21509 TS Shaft “A” 1 Lift12M 0 Chọn
14-2 D21602 TS Shaft “A” 1 Lift18M 0 Chọn
15 D21510 Wheel Gear 1 106T 0 Chọn
16 D21511 Wheel “A” 1 0 Chọn
17 D21512 Key 2 40x22x110L(1R) 0 Chọn
18 B21553 Wrench Bolt 16 M20x75L 0 Chọn
19 D21513 Wheel Cover 2 0 Chọn
20 B21555 Bolt 8 M6x85L 0 Chọn
21 013054 Spring Washer 8 M6 0 Chọn