품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00-1 421200 Traverse Trolley 1 0 Chọn
01 421201 Shaft “B” 1 0 Chọn
02 514152 Bearing 2 #6212ZZ 0 Chọn
03 421202 Collar “A” 2 0 Chọn
04 421203 Bearing Cover 2 0 Chọn
05 013052 Spring Washer 12 M8 * 0 Chọn
06 016051 Bolt 12 M8x20L 0 Chọn
07 421204 Collar “B” 2 0 Chọn
09 512151 Bearing 2 #6209ZZ 0 Chọn
10 421205 Wheel “C” 2 0 Chọn
12 521151 Bearing 8 #6209ZZ 0 Chọn
13 512152 Snap Ring 2 R85 0 Chọn
14 421207 Wheel Cover “A” 2 0 Chọn
15 421251 Washer Lock 2 0 Chọn
16 016056 Bolt 4 M10x30L* 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
17 421208 Shaft “A” 1 0 Chọn
18 421209 Bearing Cap 1 0 Chọn
19 514152 Bearing 2 #6212ZZ 0 Chọn
20 421210 Bearing Cover 2 0 Chọn
21 013052 Spring Washer 12 M8 * 0 Chọn
22 016051 Bolt 12 M8x20L * 0 Chọn
23 421211 Collar “A” 2 0 Chọn
24 421212 Wheel “A” 1 0 Chọn
25 421213 Key 2 15x10x70 0 Chọn
26 421214 Wheel Cover “B” 2 0 Chọn
27 421252 Lock Washer 2 0 Chọn
28 016056 Bolt 4 M10x30L* 0 Chọn
29 421215 Wheel Cover 1 0 Chọn
30 421216 Wheel “B” 1 0 Chọn