품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
00 831000 Creep Brake Ass’y (High) 1 0 Chọn
01 831201 3rd Gear Case 1 0 Chọn
02 831202 3rd Gear 1 0 Chọn
03 831203 3rd Gear Cage 1 0 Chọn
04 831204 2nd Gear 1 0 Chọn
05 831205 Gear Flange 1 0 Chọn
06 831251 Stop Ring 1 C형 220 * 0 Chọn
07 612053 Bearing 2 #6024ZZ * 0 Chọn
08 831206 Spacer 1 * 0 Chọn
09 014253 Bearing 2 #6206ZZ * 0 Chọn
10 014254 Snap Ring 1 R52 * 0 Chọn
11 831207 Gear Fix Pin 1 0 Chọn
12 831051 Snap Ring 1 R95 * 0 Chọn
13 831252 Bearing 1 #6012DD* 0 Chọn
14 212053 Oil Seal 2 SC709012 * 0 Chọn
15 831254 O-Ring 1 * 0 Chọn
16 831208 Motor Pinion 1 0 Chọn
17 731109 3rd Disc “B” (With Lining) 1 0 Chọn
18 831110 Break Wheel “A” 2 0 Chọn
19 813111 Moving Core (With Lining) 1 0 Chọn
20 713008 Brake Disc “B” (With Lining 2EA) 1 0 Chọn
품 번
Key No.
부품번호
Part No.
Part Name 수량
Q’TY
Remarks Price Cart
21 831113 Guide Pin “B” 3 0 Chọn
22 831054 Mud Wrench Bolt 3 M8x12L * 0 Chọn
23 514152 Bearing 1 #6212ZZ * 0 Chọn
24 831114 Spring Shaft 1 0 Chọn
25 831115 Creep Brake Spring 1 0 Chọn
26 831116 Guide Pin “A” 3 0 Chọn
27 831117 Magnet Core 1 0 Chọn
28 831118 Armature 1 0 Chọn
29 211051 Spring Washer 6 M16 * 0 Chọn
30 731051 Nut 6 M16 * 0 Chọn
31 731120 Adjust Bolt 1 0 Chọn
32 131121 Adjust Handle 1 0 Chọn
33 131158 ButterFly Nut 1 M6 * 0 Chọn
34 013054 Spring Washer 1 M6 * 0 Chọn
35 013053 Bolt 1 M6x20L * 0 Chọn
36 831122 Brake Cover 1 0 Chọn
37 011051 Spring Washer 5 M12 * 0 Chọn
38 616052 Bolt 5 M12x60L* 0 Chọn
39 831159 Key Plate 1 * 0 Chọn
40 831160 Grease Nipple 1 * 0 Chọn
41 831123 Sub Brake Spring 3 0 Chọn